Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Biz Kimiz

how to write an essay cambridge pdf essay writer how to write in english grammar
how to write a essay format paperhelp how to write an email asking for registration
how to write an essay for sat https://www.paperhelp.nyc/ how to write cover letter software engineer

BİZ KİMİZ

Kurulduğumuz 2017 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarıyla birlikte çalışmış olup bilgi birikimlerimizi her geçen gün sayısı artan müşterilerimize aktarmaya devam ediyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla “Profesyonel Hizmetler, Veri Merkezi Hizmetleri, Konsolidasyon, Bulut Hizmetleri, Kurumsal Yedekleme Çözümleri, Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği, Birleşik İletişim Çözümleri, Microsoft Kurumsal Çözümler, Bakım ve Destek Hizmetleri” alanlarında teknoloji danışmanlığı ve uçtan uca hizmet veriyoruz. Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirmekteyiz. Satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve 7/24 süren destek hizmetlerimizle, müşterilerimizin iş sürekliğinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek Türkiye’de bilişim hizmetleri sektöründe söz sahibi bir marka olmak.

Misyonumuz

Bilgi teknolojileri sektöründe sunduğumuz kapsamlı ve hızlı çözümlerle birlikte, iş ortaklarımızın süreçlerinin her aşamasında kalite standartlarına uygun çözümleri, profesyonel bir anlayışla sunarak müşterilerimizin verimliliğini artırmak ve yüzde yüz memnuniyet sağlamak.